Tulipa Şal

18 Oca 2017

 

 

En kaliteli kumaşlar tek tek seçilerek hazırlanan Tulipa Türban şalları, tasarım harikası mıknatıslı modelleriyle en pratik seçenek olmaya devam ediyor. Günlük, abiye, spor, düğün ve nişan başı gibi birçok farklı kategoride ürün sunan marka, tartışmasız şıklığı dakikalar içinde yakalamayı vaat ediyor. Sayısız renk seçeneği bulunan Tulipa şallar, aynı zamanda birçok farklı dokudaki kumaşlarıyla her ortama uyum sağlıyor.

duz-bantli-oyali-miknatisli-bone-sal-hazir-turban-mavi-tulipa-turban-232891-1

Tülbent kenarlarında görmeye alıştığımız oya neden şal kenarlarını da süslemesin? Geçmişe duyulan özlemin daha da arttığı günümüzde, eskiden televizyonu süsleyen danteller aksesuarlara kadar her parçada kullanıldığına göre sıra oyaya gelmiş demektir. En sade kıyafete dahi hareket ve renk katacak oyalı şalların birçok farklı renk seçeneği bulunuyor.

pashmina-duz-bant-hazir-turban-lila-tulipa-turban-174200-174200-1

Püsküllü şaldan vazgeçemeyenleri de ihmal etmeyen Tulipa Türban cıvıl cıvıl renklerde sunduğu püsküllü şallarıyla klasik görüntüye pratik bir alternatif sağlıyor. miknatisli-boneli-sapka-sal-bej-tulipa-turban-261234-1

Güneş hassasiyeti olanların ve yüzünün bronzlaşmasından hoşlanmayanların ilk tercihi olacak şapka şal, aynı zamanda rüzgardan da yüzünüzü koruyor. Açık havada spor yapmayı seven tesettürlü hanımların rahatlıkla kullanabileceği şapka şal nefes alan kumaşıyla terlemeyi en aza indiriyor.

payetli-abiye-hazir-turban-bronz-tulipa-turban-174219-1

Özellikle nişan, düğün gibi tatlı telaşlara hazırlanırken en sona kalıp aceleye gelen şal şüphesiz ki kıyafetimizin en büyük tamamlayıcısı. İstisnasız bütün fotoğraflarda çıkan tek yer başımız olmasına rağmen en özensiz görünen de şalımız oluyor. Halden anlayan Tulipa Türban özel günlerinde de kullanıcısını yarı yolda bırakmayıp birçok renkte abiye model sunuyor.

miknatisli-kot-efektli-hazir-turban-acik-mavi-tulipa-turban-261232-1

Günlük spor tarzın bir numaralı tercihi olan kotun şık görünümünü pamuklu kumaşla birleştiren kot efektli şal, düz elbise ve tuniklerle kusursuz bir uyum sağlıyor. Kendinden boneli olan şallar evden beş dakika içinde en şık halinizle çıkmanızı garantiliyor.
miknatisli-yelpaze-hazir-turban-vizon-tulipa-turban-260456-1

Bejin en güzel tonunu kiremit ve sütlü kahve rengiyle bir araya getiren yelpaze şal toprak tonlarından vazgeçemeyenler için en güzel alternatiflerin başında geliyor. Farklı renk seçenekleri bulunan yelpaze şalların her biri üç renkli modeli sayesinde birçok farklı kombin yapabilmenizi sağlarken rahatlıktan ödün vermiyor.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir