Tulum Ve Jile Sevenlere Özel Seçimler

12 Mar 2017

 

Tulum ve jile sevenlere özel hem şık hem de kullanışlı seçimlerimiz var. Farklı ve zarif kıyafetlerden biri gardıobunuzdaki yerini almak için sizi bekliyor.

Alternatifler sunan tulum ve jilelerin her birini farklı kombinlerle havasını değiştirebilir, özel veya günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazımızın sonunda tulum giymenin püf noktalarını da bulacaksınız.

Tulumun kattığı bu elegan duruş, renklerin cazibesi ile şık olmaktan çok şey bekleyenleri tatmin ediyor. Gömleği de dahil olunca, size sadece giyip çıkmak kalıyor.

Nilüfer Kamacıoğlu tesettür tulum modelini incelemek için tıklayın.

Tercihini daha rahat ve özgün modellerden yana kullananlar bilir. Farklı kıyafetlerin en büyük avantajı, kendinizden bir şeyler katarak kullanabilmeniz. Kemer ya da kolyeyi değiştirdiğinizde bambaşka bir kıyafete dönüşen parçaları seviyoruz. Sezonun trendi yeşil, tulumlarda da bize göz kırpıyor.

Luvice tulum modeli için tıklayın.

Her ortamın yıldızı olmak isteyenlerin tercihi olan bu tulum, tek bir parçada aradıklarınızın tümünü size sunuyor. Renk seçenekleri arasından seçim yapmak zor olsa da, siyahın asaleti bir adım önde olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Lefzen tulum ile zarafetinizi tamamlamak için tıklayın.

Salopet elbiseler, içlerine giyeceğiniz gömlek ile havası değiştirebilir parçalardan. Özel günlerden, günlük kullanıma kadar her ortamda kullanılabilir hale getirmek, avantajlı bir durum. Spor veya topuklu ayakkabı ile günün kalanı için çabucak hazır olabilirsiniz.

Salopet elbise için tıklayın.

Tulum giymenin avantajları ve püf noktaları

  • Geniş paçalı modeller olduğunuzdan zayıf ve uzun gösterir. Her vücut tipine sahip kadınların kullanabileceği ender parçalardandır.
  • Dolgu topuk gibi yüksek topuklu ayakkabılar kullanarak bacak boyunuzu uzun göstermek, üzerinizdeki zarif duruşu pekiştirir.
  • Dış giyim olarak desenli veya pullu hırkalar çok yakışır.
  • “Kusur saklamayı imkansız kılan kıyafet” olarak yorumlanması yanlıştır. Bu şortlu veya kısa tulumlar için geçerlidir.
  • Zayıf vücut yapısına sahip kadınlar, alt kısmı şalvar tipi olanları tercih etmeli. Şalvar tipi olan her parça, aşırı zayıf görünümden şikayetçi kadınlar için uygun.
  • Minyon tipli hanımlar üzerine oturan modelleri kullanabilir.

Tüm önerilerimiz hemen her vücut tipine yakışacak modeller arasından yapıldı. Siz de farklı tarzlar denemek isteyenlerden iseniz, aşağıya tıklayarak diğer seçeneklere bakabilirsiniz.

Tüm tulum ve jile modellerini incelemek için tıklayın.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir