Tunik Deyip Geçmeyin

02 Ağu 2016

 

Eğer tuniği dış giyim olmadan kullanacaksanız, sadece tunik deyip geçmeyin. Kumaşı, uzunluğu, iç gösterip göstermemesi gibi o kadar detay var ki… Özellikle kullanmadan anlayamayacağımız bir çok detayı sizler için sıraladık. İndirimli ve kaliteli tunik satın almak isteyenleri de unutmadık.

tunik

Ürün açıklamalarında belirtilen ölçülere dikkat etmek gerekiyor. Bu tuniğin boyu 108 cm. Görseldeki mankenlerin boyu genellikle 1,70 in çok üzerinde. Türk kadınının ortalama boyunun 1,60 civarı olduğunu düşünürsek, altına pantolon giyilebilir ve iç göstermeyeceğinden rahatsızlık vermez.

Tunik: 59,90 TL

tunik

Uzun tunikleri hepimiz çok seviyoruz. Burada kişisel uyarım, bu üründeki gibi viskon olanları tercih etmeniz. Zira tesettürlü olsun diye aldığımız uzun tunikler, maalesef üstümüze fazla yapışıyor. Viskon olan kumaşlarda bu sorunu yaşamadığımı kişisel not olarak eklerken, her renginden rahatça alabileceğimiz fiyatı ve renkleri ile mutlaka incelemenizi öneriririm.

Uzun tunik: 29,90 TL

tunik

Arkası uzun önü kısa tunikleri seviyor ve modern detaylar arıyorsanız işinizin zor olduğunu biliyoruz. Arkası uzun önü kısa tuniklerin ön kısmı gereğinden kısa ise, tesettür amacından çıkıyor. Bu model, uzunluk bakımından bizi memnun edeceklerden biri. Sayısız renk seçeneği de mevcut. Az önce yaptığımız hatırlatmayı yine yapacak olursak, bizde mankenden daha uzun duracaktır. Düz kesiminin ise olduğumuzdan zayıf ve uzun göstereceğini artık biliyoruz. Sadece pantolon ile değil, etekle de çok hoş duracak bu tunik indirime girenler arasında.

Asimetrik Tunik: 59,90 TL

tunik

İki sezon boyunca çok sevdiğimiz bu model için ise farklı bir önerimiz var. Hemen aşağıda linkini vereceğimiz bol pantolonla kombinlemeyi deneyin. Tuniklerin aynı veya uyumlu renkte bol pantolon ve eteklerle daha zarif durduğunu göreceksiniz. Bol pantolonlar hem tesettüre daha uygun hem de dünyada herkesin daha fazla kullandığı parçalardan.

Tunik: 69,90 TL

tunik

7 renk seçeneği ile tuniklerinize farklı bir hava katacak olan bol pantolonlar, özel fiyatı ile satışa sunulmuş. Dilerseniz kalem etek kullanabilir ya da bu pantolonlardan biri ile kombinleyebilirsiniz.

Tunikler ile uyumlu kalem etek için aşağıya tıklayabilirsiniz.

Kalem Etekler

Bol pantolon: 59,90 TL

tunik-kombin

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir