Tunikleriniz Tunikevimden!

26 Ağu 2014

 

Tesettürlü bayanların sıkça tercih ettiği tunikler, kurtarıcı parçalardan olmaya devam ediyor. Özellikle çalışan bayanların rahat edebilmek için tercih ettiğini söyleyebiliriz. Tunikevim’in zengin model seçeneği de bu anlamda ihtiyaçları karşılıyor.

Tunikevim tunikleri, alternatif modellerin çeşitliliği sayesinde bayanlar tarafından öncelik kazanıyor. Kombin yaparken hiç zorlanmayacağınız bu tasarım ürünler sıcak yaz günlerinde cıvıl cıvıl renkleriyle size eşlik edecek.

Birbirinden şık tasarımların en dikkat çekici yanı bizce fiyatları! 39.90 TL’den başlayan fiyatlarla sizler için satışa sunuluyor. Cep dostu diyebileceğimiz fiyatlar, her bütçeye uygun. Bu ürünlerle gardırobunuzu doldurabilir ve her ortamda stilinizi en güzel şekilde yansıtabilirsiniz. Çok paralar ödemeden de şık olunabileceğini unutmayın. Önemli olan ne kadar ödediğiniz değil, modelin size yakışıp yakışmadığıdır.

Size yakışanı giyinin!

Sizler için seçtiğimiz tunik modellerini inceleyebilirsiniz.

tunikevim-tunik-modelleri

Gizli düğmeli çizgili tunik modeli, arkası uzun önü kısa ve çizgileri minimal bir formda karşımıza çıkıyor. Göz yormayan zarif bir tasarım.

tunikevim-tunik-modelleri-3

tunikevim-tunik-modelleri-2

2014 yaz sezonunun trend reklerinden fuşya; krem, siyah ve lacivertle birleşmiş. Farklı renkleri bir arada kullanmayı seven tesettürlü bayanlar için uygun tasarımlar.

tunikevim-tunik-modelleri-4

tunikevim-tunik-modelleri-5

tunikevim-tunik-modelleri-7

tunikevim-tunik-modelleri-6

Bizim sizin için seçtiklerimiz bu şekilde, peki siz hangi tunik modelini seçtiniz?

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir