Tuva By Burcu Aslan ile Simsiyah Trendi

04 Ara 2015

 

Siyah rengi sevmeyen var mı? “Yok” dediğinizi duyar gibiyim. Cesur duruşun ve asaletin zamansız rengi  siyah, soğuk sezonda ayrı bir yere sahip. Tek parçada siyah kullanmak yerine tepeden tırnağa simsiyah giyen, siyah ile tarzını ortaya koyan bir stil podyumlarla birlikte yükselişte.

Siyahın başrolde olduğu iddialı bir kombin dar zamanlarda kurtarıcınız olabilir. Siyah tunik, siyah pantolon ya da siyah bir eşarbın dolabımızda yeri ayrıdır. Simsiyah olmak gözünüze fazla iddalı geliyorsa;  siyah trendini az desen ile birlikte harmanlayarak da kullanabilirsiniz. Siyah etek ve bluz takım üzerinde gold rengi aksesuarlar ya da farklı dokulardan oluşan alabildiğince siyah.

“Tuva By Burcu Aslan” Koleksiyonu; siyahın zamansız tavrını taşıyan parçalarla “simsiyah” trendine atıfta bulunuyor. Siyahın güçlü karakteriyle ayrı bir ruh kazanan benzersiz tasarımlar çaba harcamadan şık olmanın kurallarını yeniden yazıyor. Moda çekimleri kolayca uygulayabileceğiniz stil önerileriyle dolu. Tasarım şıklığını yaşamak için pahalı ürünler beklemeyin. Çünkü bu koleksiyon uygun fiyatlarıyla da bütçenizi zorlamayacak 🙂

“Tuva By Burcu Aslan” özel tasarım ürünlerine ulaşmak için Modanisa.com sitesine tıklayabilir ve koleksiyona ait diğer parçalara göz atabilirsiniz.

ekoseli-tunik--siyah--tuva-by-burcu-aslan-164960-164960-2 deri-detayli-panco--siyah--tuva-161815-4 ekoseli-etek--siyah--tuva-by-burcu-aslan-164956-1 ekoseli-pantolon--siyah--tuva-by-burcu-aslan-164958-1 ekoseli-sal--siyah--tuva-by-burcu-aslan-164959-1 ekoseli-tunik--siyah--tuva-by-burcu-aslan-164957-2

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir