Tuva Kaymaz Boneyi Test Edip Onayladık

20 Ara 2017

 

Başörtüsü kullanan tesettürlü kadınların tercih ettiği boneler farklılıkları ile ilgi çekmeye başladı. Başörtülerin kaymaması için kullanılan bonelerin rahat olması önemlidir. Rengi, dokusu, tasarımı ne kadar önemli olsa bile kaymaması ilk tercihtir. Bağlamalı, baştan geçmeli, çıtçıtlı gibi birçok tasarımı yapılan boneler arasında harika bir model keşfettim.

Tuva markasının tasarladığı boneyi benim gibi siz de çok seveceksiniz. Çünkü kaymıyor. Bizzat test edildi ve onaylandı. Kim tarafından? Tabi ki benim tarafımdan. Hafta sonu gitmiş olduğum Kapadokya gezisinde saatlerce kaymadan durması beni şaşırttı.

Deneyerek öğrenmeyi seven biri olarak bu boneler benden tam not aldı.

Peki bu bonelerin ne gibi özelliği var da kaydırmıyor?

Alın kısmına uygulanan silikon detaylar alnınızı tutuyor. Boneyi alnınızın hangi bölgesine hizalarsanız orada sabitleniyor. Yaklaşık 4-5 saat hiç bozulmadı. Elbette sonrasında biraz kaymalar yaşanıyor. Sonuçta otobüs yolculuğunda bu kadar sağlam durması bile benim için çok önemliydi. En azından “bonem kaydı mı, saçım gözüktü mü?” gibi düşüncelere kapılmadım. Başınızdan olduğu gibi kayarak başörtünün ortasında toplanmıyor. Ne demek istediğimi bonesi sıkça kayarak sıkıntı yaşayanlar anlamıştır.

 

Uzun süredir hem kaymayan, hem de sıkmayan bone arıyordum. Bonenin topuzunuzu kavrayan bölgesi de oldukça geniş ve rahattır. Başınızı ağrıtma gibi durumlar da söz konusu değil.

 

Farklı renkleri de mevcut olan “Tuva Kaymaz Bone” ile gün boyu rahat edin. Tüm renklerini incelemek için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir