Ulaşılabilir Lüks, Modanisa'da

05 Haz 2015

Ünlü çanta markaları artık Modanisa‘da! Ünlü markaların çanta modelleri ile bayan ayakkabı modellerini sizler için buluşturdum. Canlı renklerde çanta kullanma modası devam ediyor. Dünyaca ünlü markaların kullandığı renk tonları dikkatimizi çekerken, hiçbir yerde bulamayacağınız indirimli fiyatlar bizi sevindirdi.

Yine en sevdiğimi sona saklayarak yepyeni markalara göz atalım.

hija.be

Geçen sezon bahsettiğim favori renklerden olan mor tonları, Ferre çantada orkide moru tonlarında kullanılmış. Kombinlemek için gri ve beyaz ideal renklerden.  Fox Shoes marka babetlerden olan bu model ise 39.99 TL’lik fiyatıyla tükenmek üzere…İncelemek için tıklayın: çanta babet

hija.be

Armani Jeans‘in en beğenilen rengi turuncu, el ve omuz çantasıyla enerjinizi yüksek tutacak. Fermuar ve derisinin kalitesi, saplarının hem şık hem de sağlam oluşu yüzünden ilk tercih edilen markalardan. Üstelik turuncu her renk ile uyum sağlıyor. Görsele tıklayıp yakından inceleyebilirsiniz.

hija.be

Valentino, kırmızının en şahane tonuyla Modanisa‘da. İndirimli fiyatı ile hemen tükenecekler arasında. El ve omuz çantası olarak kullanılabilecek olan bu model ile dünyaca ünlü bir markayı sadece 99.99 TL’ye satın almanın keyfini yaşayacaksınız. Ben iç hacmi geniş olduğu için bu tarz çantaları daha fazla kullanıyorum. Bu çantaya en yakışan ayakkabı modeli ise yine Modanisa‘da %59 indirimli.  Ayakkabı için tıklayın.

hija.beFuşya ve saks ikilisinin uyumunu yeni keşfedenlerdenim. İtiraf ediyorum, fazla iddialı renklerden kaçınırdım. Bu tercihimi gözden geçirmemi sağlayan Modanisa oldu. Çünkü ne kadar renk, o kadar enerji demek. Roccobarocco, hem göze hem de cebe hitap eden modelleri ile en sevdiğim markalardan. Fiyatlarından dolayı alamasam da uzaktan baktıklarımdan 🙂 Modanisa%75 İndirim ile bu modeli koyduğu anda tükenecekler listesinin başında olacağını anladım. Tükenmeden incelemek için görsele, fuşyaya çok yakışan saks rengi ayakkabı için buraya tıklayın.

Kendi favori markanızı indirimli fiyatlarla keşfetmek istiyorsanız buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Hija’dan sevgiler…

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir