Text Widget
Interactively incentivize team driven markets and accurate meta-services. Progressively engage cutting-edge catalysts for change after efficient potentialities. Professionally generate extensive process improvements for process-centric niche markets. Dramatically initiate end-to-end niches whereas integrated best practices. Professionally envisioneer ethical results rather than team building synergy.
Recent Works

Ümraniye Çarşı

umraniye-carsi

Ümraniye ilçesi bir dönem ormanlık alan olup, her yer yeşil ve ağaçlıktı. Cennetten bir parça olarak adlandırılırdı. Çünkü Orman yetişmesine elverişli bir iklimi vardı. 1960 yılına kadar köy olarak kullanılan Ümraniye, Organiza Sanayi Bölgesi olarak ilan edildikten sonra yoğun bir göç almıştır. 1963 yılında belediye gelmiş ve İstanbul’un en hızlı şehirleşen ilçesi haline gelmiştir. Köy yapısını ve şehirleşmeyi bir arada yaşayan ilginç ilçeler arasındadır. Ekonomik açıdan zengin bir ilçedir.

Ümraniye çarşı’ya bakacak olursak, büyük bir alana sahip olan çarşı bir çok markayı bünyesinde barındırıyor. Tesettür’lü bayanların çok şık uğradığı ve yoğunluğun hiç bitmediği bu cadde, kıyafet alışverişlerinde alternatifler sunuyor. Pahalı, ucuz farketmeksizin bir çok ürün satışı bulunuyor ve hava almak isteyen, sosyalleşmek isteyen bayanlar için tercih edilecek semtler arasındadır. Gezerek alışveriş yapıp, bir yerler de yemek yiyerek veya arkadaşlarıyla kahve içerek sohbet ve iletişim kurmayı aynı zamanda geleneklerimiz arasında olan pazarlık usulü alışveriş için cadde mağazaları ideal tercih olmaktadır.

Share

Merve Uzun
Merve Uzun

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine dünyaca ünlü bir e-ticaret sitesinde vitrin sorumlusu olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir