Ünlü Bloggerlardan Hasır Çanta Kombinleri

19 Haz 2017
Bir önceki yazımda (Hasır Çanta ile Yazlık Kombinler) sizlere ünlü bloggerların hasır çanta kombinlerini paylaşacağımı söylemiştim. Severek takip edilen ve tarzlarıyla ilham veren bloggerların farklı konseptlerde, kendilerine özgü hasır çanta yorumlarına göz atalım.

#benonunblogu

Renklerin dans hocası diyorum ben ona! Şaşırtıcı dekorasyon fikirleri, ”küçük kızları”, renk renk fincanları, sıcak ve samimi dili ile çok sevilen bir blogger Beno. Moda bloggerlarına taş çıkartacak ustalıkta giysi kombinleri ile dikkat çekiyor. Hasır çantaları; gerek kızları, gerek kendi tasarladığı pufları, gerekse gezdiği yerler ile nasıl güzel harmanlamış!

#hulyaslan

Başladığı yolda hep bir adım ileri gitmeyi başaran bir blogger Hülya Aslan. Yenilikçi tarzı bir çok kişi tarafından benimseniyor. Tatil kombini olarak hazırladığı gömlek elbise ve hasır çanta ile enerjisi hepimizi etkisi altına almayı başarıyor.

Çanta: Taly’s

#yagmuralsharef

O sınırlarımızın kadını! Hem savaş muhabiri, hemde rahatlığından asla ödün vermeyen bir anne! Ferace ve elbise ile yorumladığı hasır çantası, halat terlikleri ile sizlere ilham olacak.

#ilaveten

Renkli, doğal ve sempatik! Sosyal medyadan tanıdığım kadarıyla ben İlaveten’i böyle tanımlıyorum. Eğlenceli videoları, küçük detayları kendi yorumu ile sunması, sevenlerinin sayısını günden güne artırıyor. Ege sokaklarında mavi ile yeşilin bu tonlarını bu kadar güzel kombinleyerek tarihe geçecek bir ilke imza atıyor. Hasır çantası, minik tatlı kızı ve yorgun anne pozu ile (bile) şahane görünüyor.

#hasırotu

Bloggerlar ve hasır çanta kombinlerini araştırırken karşıma çıkan bu sayfa ile de sizleri tanıştırmayı borç bildim. İki yazıda hasır çantaları anlatıp bu sayfadan sizi mahrum bırakırsam ayıp etmiş olurdum. Dört kız kardeşin el emeği hasır çantalarına göz atmanızı ivedilikle tavsiye ederim.

 

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir