Ünlülerin Şaşırtan Güzellik Takıntıları

28 Ağu 2015

Yaşlanma korkusu hemen hemen tüm kadınların ortak kaygısı. Sosyal medyada kozmetiğe karşı gibi görünerek doğal yöntemlerle güzelleştiklerini açıklayan ünlüler, elbette periyodik bakımlarını uzman merkezlerde yaptırmayı ihmal etmiyor.

Yine de seçtikleri ilginç yöntemlerle güzelleşmeye çalışarak şaşırtan ünlülerin sayısı az değil.

Demi Moore, gergin bir karın elde etmek için sülük tedavisini sıkça uyguluyor. Bu yöntemin işe yaradığını belirten ünlü oyuncu, arınmış bir vücuda sahip olduğunu belirtiyor.

Demi-Moore-rehab

Madonna, kilo almamak için çok sevdiği yüksek kalorili yiyecekleri sadece kokluyor ama yemiyor. Yemek siparişlerinde dikkat çeken bu alışkanlığı uygulamak güç olsa da Madonna’da işe yaradığı söylenebilir.

Kim Kardashian, doğal görünmediği için lazer epilasyondan kaçınıyor. Özellikle alnında çıkan tüylere ağda yaptıran ünlü,  diğer yöntemlerden uzak duruyor.

Television personality Kim Kardashian arrives at the 53rd annual Grammy Awards in Los Angeles

Jenniffer Aniston, kahvaltı alışkanlığı ile tepki toplayan ünlüler arasında. Yıllardır kahvaltıda sadece ılık limonlu su içen oyuncunun öğlene kadar hiç bir şey yemediği biliniyor.

jennifer-aniston-toronto-film-festival-cake-movie

Kate Middleton, arı zehri botoksu ile gergin bir cilde kavuşan ünlülerden. Ciltte arı sokmasına benzer bir reasiyonla gergin bir görünüm ortaya çıkıyor. Bu yöntemin tercih sebebi, doğal kimyasalların kullanılması.

Harry Styles 1300 TL olan koyun plasentası kremi kullanıyor.

Mila Kunis gerçek elmas ve pırlantalarla yapılan 16 bin TL’lik cilt masajı ile genç görünümünü korumayı hedefliyor.

Victoria Beckham ve Tom Cruise, Kyushu Adası’nda yaşayan bülbüllerden toplanan dışkıların pirinç kepeği ve suyla karıştırılmasıyla hazırlanan bir krem kullanıyor. Ortalama 800 tl. olan bu kremi bir çok ünlünün kullandığı biliniyor.

Adele, saçlarını sadece suyla yıkıyor. İki ayda bir defa şampuan kullanan şarkıcı, saçlarının doğal yollarla kendisini temizlediğine inanıyor.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir