Vakko 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

17 Eyl 2015

Vakko, 2015-2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu, kendi enerjisini katarak giyinen bohem kadınları yeni sezonda buluşturuyor.

Koleksiyonun üç ana fikrinde rahatlık hakim… Hareketli kumaş dokularından, alışılmışın dışında olduğu halde yakın bulacağınız bir stil barındırıyor. Kürklerden deri parçalara, patchworkten kadifelere kadar kadın ruhunu yansıtan bir stil gözlemliyoruz. Maskülen tavrından ödün vermeyen tasarımlara, gizemli olduğu kadar çekici detaylar eklenmiş. Grinin tüm tonları, buz mavisi, acı kahve ve indigo, çoktandır yıkılan “üçten fazla renk kullanma” söylemini tamamen siliyor.

vakko

vakko1

Kızıl,taba tonları ve desenli dokunuşlar şehirli kadına ilham kaynağı olacak. Bir arada kullanılan desenli parçalar, uyumlu renk tonları ile  bohem tarzını pekiştiriyor. Kısa ve geniş paçalar, bu kış olduğu gibi, 2016 yaz mevsiminde daha kısa topuklu ayakkabılarla kullanılmaya devam edecek.

vakko3

Geçen sene trend alarmını verdiğim gri tonlar ve eteklerin üzerine kullanabileceğiniz ince trikolar, Vakko’nun sonbahar-kış koleksiyonunda yerini aldı. Ormandan ilham alınan renkler, size rahat ama çok şık hissedeceğiniz bir görünüm kazandıracak.

vakko

Vakko’nun gece görüşü, kış mevsimine yazdan kalma bir sıcaklık katmış. Eşarptan trençkota kadar görebileceğiniz renkli baskılar, ekose deseni ile kullanılarak rafine zevklere sahip hanımlara hitap ediyor.

Vakko 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu, kendinizi özel hissedeceğiniz her renk, desen ve modeli bir araya getiriyor. Hepsini aynı kombinde kullanabilme ayrıcalığı tanıyan koleksiyon, benzersiz stilini modaseverler ile paylaşmaya devam ediyor.

vakko5

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir