Vazgeçilmez Aksesuarlarımızdan Çantalar!

26 Ağu 2014

vazgecilmez-aksesuarlarimizdan-cantalar

Çantalar çoğu zaman takılarımızdan veya kombinlerimizden daha çarpıcı oluyor. Takılarımızın önüne geçerek kendini kanıtlayan çanta modellerini sizler için derledik. Birbirinden ünlü dünya markalarının çantalarını gördüğünüzde çanta aşkınız tekrar hareketlenecek.

Özellikle yaz aylarında büyük ve sade çantaları bir kenara bırakarak, küçük el çantaları gün yüzüne çıkıyor. Günlük kıyafetlerinize ve özel davetlere uygun olacak şekilde seçtiğimiz çantalar, keyfinizi yerine getirecek. İddialı çantalar kombinlerinizde fark oluşturacak.

Çanta modellerinden sizler için portföy ve clutch çantaları mercek altına aldık. Portföy ve clutch bazılarımız tarafından aynı anlamda kullanılabiliyor. Fakat aralarında farklar var. Küçük ama önemli olan bu farkı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Portföy çanta; elde taşınır, fakat biraz daha büyüktür ayrıca işlemesizdir. Daha çok günlük kombinlerinize eşlik edecek formlardadır. Öte yandan clutch çanta modelleri ise gece davetleri için uygun, tasarımı daha ince işlenmiş ve şık modellerden oluşur.

Sizin tercihiniz hangisi? Clutch mı? Portföy mü?

 

Clutch çanta modelleri

clutch-canta-modelleri-6

clutch-canta-modelleri

clutch-canta-modelleri-2

clutch-canta-modelleri-3

Portföy çanta modelleri

clutch-canta-modelleri-5

portfoy-canta-modelleri

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. Laila diyor ki: Ekim 10, 2014 at 14:56:59

    Güzel görünüyor bu çantalar. Tesettür giyim mağazalsrında satılmıyorlar çoğu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir