Vazgeçilmez Kot Parçalar

14 Nis 2016

Jean parçaların rahatlığından kim vazgeçebildi ki! Dört mevsim giydiklerinizin arasında en rahat kıyafetler kot parçalardan oluşuyor olması tesadüf mü? Böylesine büyüleyici etki bırakan ve kendinden vazgeçirmeyen kotların elbette temelinde rahatlığı yatıyor. Uzun yıllar dayanıklılığı, rahatlığı ve aynı zamanda şık duruşu ile kotlar çok tercih edilmekte. Bu yüzden “kot modası” diye bir trend akımı olmaz. O başlı başına bir akım, başlı başına değişmeyen bir trenddir. Podyumlar kot parçaları  taşımak için doğru zamanı beklemez. Çünkü kot kendini mutlaka podyumlara taşıtır. Özellikle “doğal kumaşlar” arasında yer alması önemli bir yer kaplamakta. “Denim” kumaşının özelliği pamuktur. Pamuk genellikle sıcak havalarda tercih edilir. Ancak bazı lifllerle harmanlanan kot kumaşlar dört mevsime uyum sağlanacak nitelikte hayatımızın baş köşesinde köklü bir yer alır. 2016 sezonunda da tesettürlü kadınların severek giyebileceği parçaların yer aldığı görülüyor. 2016 sezonu vazgeçilmez kot parçalara hep birlikte göz atarak özgür tarzınıza yenisini eklemeye karar verin.


kapusonlu-kot-ferace--lacivert--neways-179589-1

Bu model ferace olsa bile rahat bir elbiseyi andırmıyor mu? İlk bakışta geniş cepleri, ferah duruşu ile günlük hareket alanınıza uyum sağlayacak bir elbisenin imajını veriyor. Streç bir pantolon ile “giy çık” olarak kullanabilirsiniz. İster elbise, ister dış kıyafet olarak tercihinizi iki yönlü hale getirin.

kot-pantolon--acik-mavi--neways-179553-1

Bol paça pantolonlar! Ne trendi geçiyor, ne rahatlığından ödün veriyor.

etekli-pantolon--mavi-neways-179552-1
Farklılığı arayanlar bu etekli pantolona göz atmalısınız. Bu modeli tercih edecek olanlara bir sır vereyim. Üzerine desenli bahar sıcaklığını yansıtan klasik bir gömlek tercih etmenizdir. Spor ve klasik uyumunu tarzınıza yansıtmanız sonucunda herkesi şaşırtın.

kot-etek--lacivert-neways-179537-179537-1

Rahat ve ferah olan eteğin tasarımı hafta sonu gezilerinize eşlik edeceğini gösteriyor.

kot-pantolon--lacivert--neways-179555-179555-1

2016 sezonuna en çok damgasını vuracak kot modellerin başında ise; şalvar tarzı pantolonlardır. Sezona hazırlık yapıyorsanız sürekli aynı parçaları değil farklı tasarımlara da yer vermelisiniz. Özgürce giyinmenin rahatlığını kot parçalarla hayatınıza daima taşıyın. Tüm bu modellere ulaşabilmek için linke tıklayın.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir