Vintage Chic: Femilena

06 Ağu 2015

Her markanın bir çizgisi vardır, aileden kalan terzilik mirasını feminen ve naif çizgileri ile buluşturan Femilena markası koleksiyonlarının genel hatlarında Vintage akımının esintilerine sıkça yer veriyor. Ağırlıklı olarak elbiselerden oluşan koleksiyon zarif ve sade tasarımları hayata geçiriyor.

orman-desenli-elbise--yesil--femilena-139287-4

Mavi renk psikolojide de nazik, dizginleştirici ve huzurlu olarak geçer. Elif orman modelinin farklı renkleri olsa da benim en çok hoşuma giden mavi rengi oldu. Boynundaki broşu ve sade kesimi ile markanın bütün izlerini taşıyor.

matmazel-elbise--siyah--femilena-139291-1

Matmazel modeli adının hakkını tam anlamıyla veriyor. Yaka ve kol manşetlerindeki dantel detayları ile romantik bir havaya sahip olan Matmazel elbise şık akşam davetleri için sade ve şık bir seçenek.

cebi-incili-tunik--pudra-femilena-139299-2

Asimetrik kesim ve inci detaylarının bir araya gelmesi ile klasik ve modern detayları ustaca bir araya getiren Femilena pudra rengi ile Zeynep tuniği daha da göz alıcı bir hale getirmiş. Bol paça pantolonlarla beraber kombinleyerek aile yemeklerinin en çok konuşulan ismi siz olabilirsiniz.

prenses-elbise--pembe--femilena-139281-4

Yaz düğünlerinin prensesi olmaya ne dersiniz? Prenses elbise ile gittiğiniz düğünlerde herkes sizi konuşacak.

Femilena markasının tüm ürünlerine göz atmak için tıklayınız.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir