Yaz Sıcaklarında Sandalet Rahatlığı

14 Tem 2016

Yaz sıcakları daha da artmadan kıyafetlerinizde yenilik sağlamanın tam sırasıdır. İnce, doğal kumaşlarla üretilen kıyafetlerin yanı sıra ayakkabılarınızda da değişiklik yapın. Yazın kapalı ayakkabılar giymek zordur. Ayağınız pişer ve hava almadığı için rahatsızlık verir. O yüzden sandalet tarzı ayakkabılar ya da terliklerle günlük giyiminize yön verin. Dolgu topuklu olan sandalet ayakkabılar şıklığınızın da tamamlayıcısı olacak. İster düz taban, ister dolgu topuklu açık ayakkabıları tercih edebilirsiniz. İspanyol paça tarzında pantolon giyecekseniz biraz dolgu topuklu modelleri gözden geçirin. Eğer akşamları sahilde yürüyüş yapacaksanız ince sandaletler kurtarcınız olacak. O halda bu yaz rahat nefes almak için seçtiğim sandalet modellerine göz atalım.

-207346-1

Bu model ne çok yüksek topuk, ne de alçak topuktur. O yüzden günlük hayatınızda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

-207653-1

Kot rengini kim sevmez ki! Birçok kişinin hayatında kotlar oldukça geniş bir yer kaplıyor. Bu modelde sadece renk açısından değil tamamen kot olduğu için tercihiniz halini alacak. Bütün yaz severek kullanacağınız bir modeldir.

-210389-1

Yazın en favori renklerin başını ise beyaz çekiyor. Hiç kuşkusuz beyaz yaz aylarında birçok kadının vazgeçilmezidir. Görselde gördüğünüz ayakkabı biraz yüksek topuk olsa bile oldukça şıktır. Ancak bu tarz modellerde topuk yüksek olsa bile kullanımı oldukça rahat.

-213179-1

Birbirine benzese bile desen ve renklerin farklılığı oldukça şık bir hava sunuyor.

-214923-1

Özellikle yazın renklerini kullanmayı çok seveceksiniz. Sandaletleri kullanmak her şeyden önce sağlığınız açısından önemlidir. Bırakın yaz aylarında ayaklarınız biraz rahat nefes alsın. Tüm bu modellere ve daha fazlasına ulaşmak için tıklayınız…

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir