Yaz Tatiline Mayolar Hazır mı?

13 Şub 2015

Yaz mevsimi yaklaşırken tatil planları yapılmaya başladı. Tatil yapılacak mekanlar konusunda muhafazakar ailelerin eskiye nazaran daha az zorlandığını söyleyebiliriz ama diğer seçeneklere göre oldukça pahalı olduğu aşikar. Tatil için ayırdığınız bütçeye tatil öncesi alışverişi de eklenince durum biraz daha zorlaşıyor. Bu alışverişi kolaylaştırmak adına sizlere Ranuna Tesettür Mayo markasını sunmak istedim.

Muhafazakar otellerde hanımlara ayrılmış plaj bölümleri olsa da, denizden geçen bir yattan yada akıllı telefonlarla kötü niyetli insanlar tarafından gözetlenebilirsiniz.  Bu sebepten tam tesettürlü mayoları tercih edebilirsiniz.

Alt kısmı geniş çalışılan açık pembe Rauna mayo fiyatı 124 TL

z-kapali-mayo--acik-pembe--ranuna-yuzer-104019-3

Yüzerken mayonun şişmesinden rahatsız olan hanımlar için mint yeşili tayt eşofman takımın öneririm. Fiyatı 198 TL.

z-tam-kapali-mayo--mint-yesili--ranuna-104030-2

Tesettür noktasına hassasiyeti olan hanımlar, kadınlara özel  plajlarda, yarım kapalı mayolarla hem dinin sınırlarına uygun giyinmiş hem de güneşlenmeyi sağlamış olacaklar.

Yarım kapalı  mayo fiyatı 89 TL

z-yarim-kapali-mayo--antrasit--ranuna-sunmore-104022-1

Yeşil-lacivert mayo ise 85 TL
z-biyeli-mayo--mint-yesili--ranuna-sunmore-104023-1

Keyifle geçireceğiniz bir tatil dileğiyle, sağlıcakla kalın…

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir