Yaza Hareket Katan Tunikler

30 Ağu 2016

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için sürekli bir yer ararız. En çok giydiklerimiz ile serinlemeye çalışırız. Hareketli, bol, nefes alan kumaşlardan üretilen kıyafetler yazın favorisi olur. Ancak bunun dışında şıklığımızı da elden bırakmayız. Özellikle tesettürlü kadınlar için nefes alan rahat kıyafetler çok daha önem taşıyor. Tek parça kıyafetlerle tüm yazı geçirmek ve aynı zamanda şık olmak önemlidir. O halde size en önemli önerimizi tek parça tercih edeceğiniz tunikler olmalıdır. Kimi zaman uzun, kimi zaman kısa modelleri giyerek günü rahat geçirebilirsiniz.

Şimdi sizin için seçtiğim tuniklere göz atalım,

palmiye-tunik--ekru--selma-sari-design-219819-1

Palmiye desenli bu tunik tam yaz aylarına hitap ediyor. Üstelik oldukça uzun bir modeldir. Dilerseniz elbise niyetine de kullanabilirsiniz.

cizgili-garnili-tunik--siyah--selma-sari-design-219823-1

Keten kumaşı ile nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Farklı renklerle kombinleyerek çeşitlilik katmanız mümkündür. Gri renge pembe, mavi tonlar çok yakışacak.

palmiye-tunik--lacivert--selma-sari-design-219820-1

Palmiye modelin bir farklı rengi daha… Bu modeli giydikçe çok seveceksiniz.

cizgili--garnili-tunik--turuncu--selma-sari-design-219824-1

Aynı model fakat farklı renk değişiklik katıyor. Böylece beğendiğiniz modelin iki rengini tercih ederek farklılık sağlayabilirsiniz.

relax-tunik--ekru--selma-sari-design-219833-1

Bol paça pantolon ve kısa bir tunikle de yazın serinlemek kolaydır. Önemli olan yaz ayında bol tercih etmek.

jenna-cotton-tunik--kiremit--mevra-213202-1

Koton tuniklere dolabınızda mutlaka yer verin. Pamuklu olduğu için nemi çeker ve serinlemenizi sağlar. Yazın giydiklerinizde doğal kumaşları daha çok tercih etmelisiniz. Kimyasal lifler güneş ışını ile temas ettiği zaman cildinize zarar verebilir. Ayrıca bu tunikleri uzun gömlek ve içine tişört olarak alternatif şekilde de kullanabilirsiniz. Tüm bu modeller ve daha fazlası için tıklayınız…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir