Yaza Hazır Mısın? Tesettür Mayolar

19 Tem 2017

 

Baharın sonunda güneşli yüzünü görmeye başladığımıza göre artık yaz tatili hayalleri kurabiliriz. Yapılacak işlerin listesi uzayıp giderken günlük hayatın karmaşasından uzaklaşıp tatil planı yapmakta fayda var. Sıcak kumsal, deniz, güneş hasretiyle yanıp tutuşurken mayo meselesi hepimizin kafasını kurcalamaya devam ediyor. Kimsenin olmadığı koyları aramakla geçen tatilleri geride bırakıp dilediğiniz yerde ailenizle deniz ve havuzun tadını çıkarmanızı sağlayacak birkaç farklı tesettür mayo seçeneğini sizler için bir araya getirdik.

Son yılların yükselen trendi ombre saçtan dış giyime kadar her alanda kendini sevdirdiğine göre mayo olarak neden olmasın? Ombre renk geçişinin romantik havasını hafif ve su itici mayo kumaşıyla bir araya getirerek kusursuz bir alternatif sunuyor. Uzun ve bol kesimli tunik modeliyle hareket özgürlüğü sağlayan taytı birleştiren ombreli kapalı mayo en ince detayına kadar düşünülmüş seçenekler arasında.

Siyahtan vazgeçemeyenler düşünülerek tasarlanan mayo yakasındaki renkli geometrik desenlerle sıradanlığın sınırlarını aşıyor. Modern çizgiye sahip olan mayonun uzun bonesi ve iç atleti tesettür endişesi taşımadan suyun tadını çıkarmanıza olanak sağlıyor. Buket mayo 34-48 beden arası herkese hitap ediyor.

Büyük beden giyen kadınları elbette unutmadık, en ince detaya kadar düşünülerek tasarlanan damalı büyük beden tesettür mayo modeli sayesinde eşofman olarak kullanma ihtimalini akıllara getiriyor. Uzun ve gür saçlıların yüzücü bonesi bulmakta çektiği sıkıntılara son verecek nitelikteki bonesi maksimum konforu garanti altına alıyor.

Pembe ve grinin tartışmasız uyumunu eşofman rahatlığıyla buluşturan tesettürlü mayo klora dayanıklı kumaşıyla uzun yıllar deforme olmadan kullanım imkanı sağlıyor. Klasik gri eşofmana pembenin en pastel tonuyla canlılık katan mayonun bonesi bronzlaşmaktan hoşlananlar için yüzü açıkta bırakırken tesettürden ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış.

Mercan renginin en muhteşem tonundaki tam kapalı mayo bronzlaşan teninizle kusursuz bir uyum sağlayacak. Farklı renk seçenekleri bulunan mayonun uzun etekli modeli yüzmeye giderken kıyafet arama sıkıntısından kurtarıyor. Türban modelli uzun bonenin yanı sıra mini bonesi de beraberinde gelen model hiçbir ayrıntı atlanmadan konforlu ve keyifli bir tatil geçirilebilmesi için tercihini canlı renklerden yana kullananların beğenisine sunuldu.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir