Yazın İncisi Naturel Kumaşlı Tunikler

28 Nis 2017

 

Zorlu geçen bir kışı geride bıraktık ve heyecanla yazı karşılamayı bekliyoruz… Bu bekleyiş sırasında elbette ki gardıroplarımızı da bahar temizliğine sokmuş bulunuyoruz. Kışlıklar raflara kalkarken çoğumuz, nefes almayan kumaşlar nedeniyle yaz mevsimini derecelerden çok fazla sıcak hissetme korkusu içindeyiz.

İşte burada devreye naturel kumaşlar ve bu işin ustası Benin tesettür genç giyim markası giriyor! Rahat, şık ve serin tutan tunikleri ile 2017 yaz mevsimine damgasını vuracak naturel kumaşlı tuniklere hep birlikte göz atalım;

Yeşilin en tatlı tonuna sahip Benin tunik modeli, yaz akşamlarının keyfini çıkarmak için oldukça ideal. Sol göğsünün üzerinde, sezon trendlerinden olan ve oldukça şirin bir nakış detayı da var.

Deniz mavisi ile ruhunuzu dinlendireceksiniz! Yazın spor şık kombinlerine, kapüşon detayı ile mükemmel bir alternatif oluşturabilirsiniz.

Bu modeli hem tunik, hem de elbise olarak tercih edebilirsiniz. Çünkü oldukça uzun bir modeldir. Denizci arması işlemesi ve kırmızı manşetleri ile tarzınıza marin efektler katabilirsiniz.

Garnili tunik sayesinde değişikliği köklü olarak sağlamaya hazır olun! Eğer böyle bir model giymediyseniz, bu yaz bunu tam deneme zamanıdır. Çünkü, bazen ufak bir değişiklik bile ruhumuza iyi gelebilir.

Mavinin her tonu ile dolabınıza renk katmaya başlayın. Gökyüzünden ilham alan tonların kombinlerine uyumuna hayran kalacağına eminiz!

Yeni sezon naturel kumaşlı tunikler günlük giyiminizi oldukça etkili hale getirecek!

Sıcak yaz günlerine doğal kumaşlar yazımıza da ayrıca göz atmanızı tavsiye ederiz. Sonrasında da artık keyifli alışverişler dileriz 😉

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir