Yeni Bir Soluk : Missmira Markası

31 Mar 2016

 

2016 İlkbahar ve yaz mevsimlerini oldukça renkli yaşayacağımızı birçok koleksiyon açıkça gösterdi. Gri, ekru ve siyahlarla bolca bir arada olduğumuz kış dönemlerini, rengarenk bahar kıyafetleri ve aksesuarları ile unutmak oldukça cazip geliyor. İlk defa Modanisa‘da  satışa çıkarılan  Missmira  markası, rengarenk açmış bir çiçek gibi. Koleksiyonda öne çıkan parçalar, renkli tunikler ve pantolonlardan oluşuyor.

klasik-pantolon--sari- missmira

Gizli Düğmeli Tunik: 69.90 TL

Pantolon: 59.90 TL

Renk dendiğinde akla uyum problemi de geliyor. Rengarenk çok beğendiğiniz bir tunik aldığınızı varsayın. Buna uygun şal, pantolon bulmak çoğu zaman uğraştırıcı oluyor. Renk tonu uymadığında bile severek aldığınız tuniğin kendisini istediğiniz gibi göstermediğini düşünebilirsiniz. Missmira markasının koleksiyonunda bu derde uygun çözüm bulunmuş. Tunik beğendiğinizde, onla birebir uyum sağlayacak olan pantolonu da koleksiyonda bulabiliyorsunuz.

 

ispanyol-paca-pantolon--lila-- missmira

Desenli Tunik: 69.90 TL

İspanyol Paça Pantolon: 64.90 TL

Soft renklerin birbiriyle uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ile renk ihtişamı oluşturabilirsiniz. Bu sayede sade ancak göz alıcı bir görünüm oluşturmuş olursunuz.

desenli-pantolon--fusya-- missmira

Düğmeli Tunik: 59.90 TL

Desenli Pantolon: 59.90 TL

Renkli tuniklerin yanı sıra, rengarenk pantolonlar ile göze çarpan koleksiyonda, değişik formlarda pantolon kesimleri de mevcut. İspanyol, dar ve boru paça kesimleri ile çeşitlendirilen pantolonlar, desen ve renk çeşitlerinin fazlalığı ile de birçok zevke hitap edebiliyor. Burada önemli olan bir ipucu mevcut; hangi renk ve desende pantolon giyerseniz giyin, kesinlikle tek renkte düz bir tunikle kombinlemelisiniz. Aksi takdirde üzerinizdekiler birbiriyle yarışacak ve karmaşık, uyumsuz bir görünüme bürüneceksiniz. Eğer desen sevenlerdenseniz, en fazla iki desenli parçayı bir kombinde kullanın. Ve bu iki desenli parçayı yan yana gelen giysiler olarak seçmeyin.

klasik-pantolon--siyah- missmira

Gizli Düğmeli Tunik: 59.90 TL

Klasik Pantolon: 59.90 TL

Renk cümbüşünden ve bilimum çeşitlerinden hoşlanmam diyenler de mevcuttur. Veya ciddi ortamlara uygun kıyafet kombinleri yaparken de fazla renkten kaçınabilirsiniz. Böyle durumlarda siyah ve beyaz en büyük yardımcınız olur. Ana renk olan siyah ve beyaza herhangi mat bir rengi eklemek, kombinlerin en net duruşa sahip olanı olacaktır.

desenli-pantolon--saks missmira

Uzun Ceket: 79.90 TL

Düğmeli Tunik: 59.90 TL

Desenli Pantolon: 59.90 TL

Missmira markasında en fazla göze çarpan kombinler, birebir renk uyumu ile ön plana çıkartılmış ceket ve pantolon takımlarıdır. Ayrı ayrı satılan ürünlerde dilerseniz düz renk bir pantolonla aynı tonda düz renk bir ceketi, dilerseniz de desenli bir pantolonla aynı renkte düz bir ceketi bir arada kullanabilirsiniz. Her iki seçeneği de farklı tunik ve şallarla dengelemek mümkün.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir