Yeni Sezon Bol Kesim Pantolonlar

12 May 2016

 

Sıcacık günlere kavuşmanın ardından, gardırobunuzu yenilemeye başladınız. Yeni sezon koleksiyonların renk renk dizildiği şu günlerde, bol kesim pantolonlar vitrinlerde boy göstermeye başladı. Bu durum daha çok muhafazakar giyinenlere yarasa da, göz alıcı, cıvıl cıvıl desenleri, kaliteli kumaşları ve şık duruşları ile bol kesim pantolonların kısa sürede en trend pantolon modeli olacağı aşikar. Peki bu pantolonları çok sevdiren artıları neler?

ipekyol bol kesim pantolonlar 1

İlk olarak hazır giyim mağazalarında alışveriş yapan muhafazakar bayanların ne kadar zorlandığı malum. Bu yüzden bol kesim pantolonların muhafazakar ve tesettür giyime uygunluğu, en büyük artılarından biri.

ipekyol bol kesim pantolonlar 2

İkincisi ise etek kadar şık, pantolon kadar rahat ve güvenli olması. Sonuç olarak her zaman ve her hava koşulunda tercih edilebilecek bir seçenek.

ipekyol bol kesim pantolonlar 4

Üçüncü artısı ve belki de sıcak geçeceği kesin olan yaz günlerinin en önemli artısı; serin tutmaları. Tabiri caizse ifil ifil, uçuş uçuş, bosbol, rahat ve serin… Bu sıfatlar bol kesim pantolonları tercih etmek için en önemli sebepleri oluşturuyor.

ipekyol bol kesim pantolonlar 3

Son olarak bol kesim pantolonların değişik tarzlara ayak uydurabilmesi. Tabi ki bu artı, şıklık standardını asla düşürmeyen bayanların en önemli artısı. Değişik tarzlar ve değişik kullanımlar, farklı kombin denemeleri ve tarz görünümler… Bol kesim pantolonlar her tarza ve her kombine rahatlıkla uyum sağlayabilir.

ipekyol bol kesim pantolonlar 5

Bilirsiniz ki boru paça, dar paça, ispanyol paça tarzı kumaş pantolonlar genelde daha ciddi ortamlara ayak uydururlar. Bize daha ağır ve daha klasik bir şıklık sağlarlar. Ancak jean pantolonlar, her ne kadar spor giyim için oluşturulmuş olsalar da, beraberinde kullanılan parçalarla tarzı esnetilebilen pantolonlardır. Örneğin topuklu ayakkabı ile bir anda akşam şıklığına dönüşebilir. Bol kesim pantolonlar da aynı şekildedir. İsterseniz bilek hizasında ve babetle kullanarak şirin bir görünüm kazanın, isterseniz de spor ayakkabı ile salaş ve spor görünüm kazanın. Topuklu ayakkabılarınız ile hem daha uzun bacak boyuna sahip olun hem de feminen şıklık kazanın. Maskülen ayakkabılarla da kullanabileceğiniz gibi, sandalet ve püsküllü ayakkabılarla da kullanabilirsiniz. Bu sayede 70’ler görünümünü de elde etmiş olursunuz.

ipekyol bol kesim pantolonlar 6

 

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *