Yeni Sezon Büyük Beden Abiye Modelleri

24 Nis 2016

Her ne kadar havalar tam olarak nasıl davranacağına karar veremese de nisanın bitip de mayısın başladığı şu dönem için artık düğün sezonu açıldı diyebiliriz. Küçük beden büyük beden fark etmeksizin herkesin kıyafet bulma derdine düştüğü şu aralıkta ise biz tesettürlü büyük beden bayanların biraz daha zorlandığını kabul etmek gerek. Hem tesettürün şartlarını yerine getirecek hem de içinde bize kendimizi iyi hissettirecek bir kıyafet bulmak oldukça zor olabiliyor. Hele ki böyle özel günlerde… Bütün internet alemini didik didik ettiğimiz arayışta size yol göstermesi ve umulur ki biraz da zaman kazandırması için yeni sezon büyük beden abiye kıyafetlerden bir demeç sunuyoruz.

broslu-abiye-elbise--somon--hede-192019-1

Yaza efil efil bir elbise ile girmeye ne dersiniz? He&De markasının somon rengi, broş detaylı elbisesi tam bir yaz elbisesi. Sezonun en trend renklerinden birisi olan somonu altın ve gümüş detaylarla kombinleyebilirsiniz.

 silver-abiye-elbise--lacivert--saliha-199174-1

Bana yaz kış fark etmez, koyu renklerden vazgeçemem diyen hanımların imdadına Saliha markası yetişiyor. Manşet ve üst bedende kullanılan işlemeler elbisede ihtiyacınız olan tüm illüzyonu sizin için gerçekleştiriyor.

gupurlu-abiye-elbise--fusya--burun-190589-1

Herkesle aynı giymekten bıkmış, ya da genel olarak etnik tarzdaki kıyafetleri beğenen hanımlar için ise Bürün markasının altın sarısı detaylı fuşya elbisesi harika bir seçenek.

pullu-abiye-elbise--turkuaz--hede-192007-2

Yine He&De markasının üst bedeni pul işlemeli elbisesi yazın canlılığını en iyi yansıtan renklerden birisine sahip. Üstelik sade modeli ile genç hanımların da rahatlıkla tercih edebileceği bir seçenek.

pelerinli-abiye-elbise--yesil--hede-192010-2

Pelerinli elbiseler bu sene oldukça moda. Birçok tasarımcının podyumda yer verdiği bu trendin tesettürlü kıyafetlerle ne kadar uyumlu olduğu ise su götürmez bir gerçek. He&De markası da bu trendi yakından takip ederek birçok renk seçeneği ile kendinden pelerinli bu elbiseye koleksiyonunda yer veriyor.

tasli-abiye-elbise--mercan--jazzline-188219-188219-2

Jazzline markasının taş detayları ile zenginleştirilmiş mercan rengi abiyesi ise renkten korkmayan hanımların gözdesi olacak. Crop top detayı ile sezonun trendlerini takip eden model özellikle genç hanımların rahatlıkla tercih edebileceği modeller arasında.

cagla-abiye-elbise--zumrut--saliha-199190-2

Yeşil ve altın sarısının mükemmel uyumunu gözler önüne seren Saliha markalı bu abiyeye hangimiz hayır diyebilir ki? Güpür ve şifon detaylar ile zenginleştirilmiş bu parça ile gecenin en şık kadını olmaya hazır mısınız?

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir