Yeni Sezon Püsküllü Eşarplar

09 Mar 2015

Özel tasarım ebru eşarplar, ipek şallar,  saten çiçekli hazır eşarplar derken, tesettürlü hanımların başına gün geçmeden yenisi ekleniyor. Artık tasarımcılar sayesinde tek düzelikten çıkarak herkes kendi tarzına uygun bir model takıyor başına.  Aslında moda dediğimiz akım geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe aktarılan bir döngüdür. Asla tamamen değişmeyen ve yeniliğe ayak uydurarak karşımıza tekrar çıkar kullandığımız tüm kıyafetler.  Giderek birçok genç kızın başında gördüğüm püsküllü eşarpların kullanması oldukça rahat. Yeni sezonun gözdesi püsküllü eşarplara birlikte bakalım.

z-puskullu-cicek-desenli-esarp--lacivert--gulsoy-93253-1Tek fark eşarpların ucuna püskül konulmasıdır.

z-puskullu-esarp-3--bwin-94995-2Birçok bayan leopar sever. Birde uçları püsküllü olursa daha da sever. İlk başlarda takmak istemeseniz bile sonrasında mutlaka bu güzel duruşa hayran kalacak ve takmak isteyeceksiniz.

z-puskullu-esarp--bonjela-105112-105112-2Çocukluğumuzun en sevilen rengiydi petrol mavisi. Çünkü yakan top oynarken kimse bulamazdı. Zor olanı seçer durmadan koştururduk arkadaşlarımızı. Şimdi, öyle mi? Artık renkler ve tasarımlar bolca buluşarak yanımızdan geçen çocukların oyunlarına dahil oluyor. Petrol mavisi rengi ile o püsküller ne de güzel duruyor.

z-puskullu-esarp--gulsoy-103879-103879-2Pembe, her zaman gönlümüzde 🙂

z-puskullu-esarp-bonjela-105108-2Renklerin duruşu ve uçlarındaki püskülünün süzülüşü adeta bir tabloya bakmak gibi. Renkli, desenli, sade püsküllü eşarplarım olsun diyorsanız incelemek için tıklayın…

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir