Yeni Sezon Püsküllü Eşarplar

09 Mar 2015

Özel tasarım ebru eşarplar, ipek şallar,  saten çiçekli hazır eşarplar derken, tesettürlü hanımların başına gün geçmeden yenisi ekleniyor. Artık tasarımcılar sayesinde tek düzelikten çıkarak herkes kendi tarzına uygun bir model takıyor başına.  Aslında moda dediğimiz akım geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe aktarılan bir döngüdür. Asla tamamen değişmeyen ve yeniliğe ayak uydurarak karşımıza tekrar çıkar kullandığımız tüm kıyafetler.  Giderek birçok genç kızın başında gördüğüm püsküllü eşarpların kullanması oldukça rahat. Yeni sezonun gözdesi püsküllü eşarplara birlikte bakalım.

z-puskullu-cicek-desenli-esarp--lacivert--gulsoy-93253-1Tek fark eşarpların ucuna püskül konulmasıdır.

z-puskullu-esarp-3--bwin-94995-2Birçok bayan leopar sever. Birde uçları püsküllü olursa daha da sever. İlk başlarda takmak istemeseniz bile sonrasında mutlaka bu güzel duruşa hayran kalacak ve takmak isteyeceksiniz.

z-puskullu-esarp--bonjela-105112-105112-2Çocukluğumuzun en sevilen rengiydi petrol mavisi. Çünkü yakan top oynarken kimse bulamazdı. Zor olanı seçer durmadan koştururduk arkadaşlarımızı. Şimdi, öyle mi? Artık renkler ve tasarımlar bolca buluşarak yanımızdan geçen çocukların oyunlarına dahil oluyor. Petrol mavisi rengi ile o püsküller ne de güzel duruyor.

z-puskullu-esarp--gulsoy-103879-103879-2Pembe, her zaman gönlümüzde 🙂

z-puskullu-esarp-bonjela-105108-2Renklerin duruşu ve uçlarındaki püskülünün süzülüşü adeta bir tabloya bakmak gibi. Renkli, desenli, sade püsküllü eşarplarım olsun diyorsanız incelemek için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir