Yeni Trend: Bir Parça Lüks

31 Tem 2015

Dünyaca ünlü stil ikonlarının uzun zamandır uyguladığı, yine popüler olacak yeni trend: bir parça lüks.

Amaç, kombinlerinizde çarpıcı tek bir parça kullanarak şık ama uğraşmadan edinilmiş bir görünüm kazanmak. Aynı zamanda severek kullandığınız parçayı ön plana çıkarıp sofistike, rahat ve lüks bir duruş yakalamak. Uygun fiyatlarla yapabileceğiniz kombin önerileri ile bu stili rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

hija.be

Sade elbiselere viskonun hafifliği ve likranın rahatlığını getiren bu elbiseyi, eşarbı vurgulamak için tercih edebilirsiniz. Kombinle uyumlu babetiniz aynı rahatlığı hissettirecek. Soft tonlarla çarpıcı renklerin uyumuyla dikkat çeken bir tarz yakalayabilirsiniz.

Eşarp: RabiaZ

Elbise: Moonlight  

Babet: My Topuk

hijabe

Bu kombinimiz çift yıldızı olmasını isteyen hanımlara özel. Sade tuniğin zarafetini pekiştiren ayakkabı, aynı tonlardan daha koyu seçilmiş jakarlı şal ile tamamlanıyor. Kombinin her bir parçası farklı kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanılabilir.

Tunik: Gönül Kolat

Ayakkabı: My Topuk

Jakarlı şal: Ecardin

hija2

Son kombinimiz, uygun fiyatlarla bu stili uygulamak isteyenlere gelsin. Ayakkabı portföy takımı stilinizi kolayca tamamlayacak. Yaz sıcaklarına rahat etmenizi sağlayacak ince kap, Armine eşarbın en beğenilen modelini ön plana çıkarıyor. Dilerseniz bu kombin ile her türlü davet ve etkinlikte kullanabilir, sadece ayakkabıyı değiştirerek günlük bir stile dönüştürebilirsiniz.

Kap: Beha Tesettür

Eşarp: Armine

Ayakkabı Çanta Takım: Miss Tera

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir