Yeni Zara Koleksiyonu

27 Mar 2016

Şu sıralarda moda haftalarında 2016 sonbahar-kış koleksiyonları gösterilse de, 2016 yılının baharına esaslı bir girişi daha yeni yaptık. Kalın kabanlar ve yünlü kazaklar, gardrobun kenarında fazla kullanılmayan parçalar haline geldi. Şimdi ise yepyeni koleksiyonlarını vitrinlerinde gördüğümüz mağazalara baktıkça, bir an önce yaz gelsin diye gözetler olduk. Koleksiyonların da en kalitelilerinden ve en ilgi çekenlerinden birisi hiç şüphesiz yeni ZARA koleksiyonu.

Tesettür giyimle herhangi bir bağlantısı olmayan ZARA markasının yeni koleksiyonunu, elbette ki tesettüre uygun veya muhafazakar giyinen kadınların kullanabileceği kısıtlamalar çerçevesinde inceledim. Ayrıca marka, casual tarzdan minimal tarza, ağır şıklıktan spor giyime kadar birçok tarza uygun ürünler çıkarmış.

yeni zara koleksiyonu 9

Maskülen tarzda olan ve ağır sayılabilecek bu kombin; önemli iş ortamlarına, ciddi görüşmelere, şık bir akşam yemeğine, iş yemeğine veya seminer ve eğitim tarzı meetinglere uygun olacaktır.

yeni zara koleksiyonu 5

Bahar mevsimine en çok renkli giysiler yakışır. Uçuş uçuş kumaşı, kontrast renklerdeki uyumlu yorumu, rahat ve sade kesimiyle birçok tarzda kombininize eşlik edebilecek bir jile. İster lacivert bir trenç ve beyaz spor ayakkabınızla cool tarzı yakalayın; isterseniz de beyaz şifon bir gömlek ve topuklu ayakkabınızla kullanın. Seçim sizin.

yeni zara koleksiyonu 1

İşte gündelik ve renkli elbiseye bir yorum daha. Casual ve spor kombin yapmanız daha uygun olacaktır. Özellikle babetlerinizle şirin bir görünüm yakalayabilirsiniz.

yeni zara koleksiyonu 10

Aşırı rahat ve hala trend olan denim on denim akımına kapılmadıysanız, bu parçalarla tanışabilirsiniz. Sonuçta denim kumaş her zaman kullanılabilecek ve her parçayla kombinlenebilecek bir materyal.

yeni zara koleksiyonu 4

Mevsimlik, şık ve rahat; aynı zamanda birçok farklı parça ile uyum sağlayabilecek; yeri geldiğinde spor, yeri geldiğinde ağır bir görünüm yaratabileceğiniz bir trenç arıyorsanız, yeni ZARA koleksiyonundan bu trence bakabilirsiniz.

yeni zara koleksiyonu 3

Bu uzun ve renkli hırka da, etnik desen modasını yansıtıyor. El örmesi ve pachwork gibi durması sayesinde, etnik havasına ekstra güzellik katıyor.

yeni zara koleksiyonu 7

Gelelim aksesuarlara… Pamuksu dokusu ile rahatsız etmeyen, hacimli duruşu ile de gün boyu bozulmadan şık durabilen, basic deseni ve uyumlu soft rengi ile hemen hemen her şeye uyabilen şallar, günlük hayatta büyük kolaylık oluyor.

yeni zara koleksiyonu 8

Vintage gözlüklerin ne kadar moda olduğu aşikar. Optik güzlük kullananlara göre olan bu gözlük, optik eczanelerden uçuk fiyatlara alabileceğiniz gözlüklerden çok daha uygun fiyatlı.

Tesettür  giyim modelleri için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir