Yenilikçi Büyük Beden Tasarımlar: Müsemma

17 Ağu 2016

Büyük beden kategorisi altında belki de en sık mercek altına aldığımız markalardan birisi Müsemma. Marka sürekli olarak yeniledikleri koleksiyonları ile göze çarpıyor. Her geçen sezon kendini biraz daha geliştiren Müsemma markası rotasını da daha modern bir çizgiye doğru çekiyor. Genç büyük beden tesettürlü hanımların ihtiyaçlarının büyük bir kısmını karşılıyor. İşte, bu sezonda da birbirinden modern ve genç tasarımlara imza atan Müsemma markasından sizler için seçtiklerimiz.

acelya-takim--mercan--musemma-215519-1

File kumaşlar her geçen gün kendine yeni bir kullanım alanı buluyor. Eskiden tesettürle pek bağdaştıramadığımız bu nefes alan kumaş artık kendine muhafazakar moda da karşımıza çıkıyor. Müsemma markasının uzun kollu bir tunik ile takım olarak bir araya getirdiği parça farklı parçaları sevenlerin ilk tercihlerinden olmaya aday.

 sema-hirka--lacivert--musemma-195428-1

Çizgili desenler klasik olduğu kadar modern ve genç bir dinamiğe de sahip. Çizgili hırka sadece deseni ile değil cep ve kapşon gibi detayları ile de spor tarz çizgisinden sapmıyor. Yazın sahile ineceğiniz akşamlarda sırtınızı soğuktan, sizi rüküşlükten koruyacak bir parça.

papatya-tunik--acik-haki--musemma-215512-1

Bohem tarzı beğeniyorsanız bu tunik tam size göre. Bu senenin hit renklerinden birisi olan haki rengin tercih edildiği tunik günlük kullanım için birebir. Boynundaki bağ detayları ile zenginleştirilen tasarım birçok farklı şekilde kombinlenebilir.

cinar-gomlek--kirmizi--musemma-215517-3

Özellikle son yıllarda eski yerini yavaş yavaş geri alan gömlekler birçok farklı tarzda karşımıza çıkıyor. Gömlek tunikler kolay kullanımları sayesinde çokça tercih ediliyor.  Müsemma markası kolay şıklığı yakalamadaki kilit parçalardan olan gömlekleri maskülen havasından çıkarıp, romantik detaylarla zenginleştirmiş.

azra-pantolon--lacivert--musemma-195418-1

Günlük hayatınızda basit parçaları bir araya getirerek şıklığınızı konuşturmayı sevenlerden misiniz? O zaman Müsemma markasının ütü izli kot pantolonu tam da ihtiyacınız olan parça. Üzerine sade bir tunik ya da hırka giyerek kombinleyebileceğiniz pantolon zamansız bir klasik.

cizgili-kap--lacivert--musemma-204882-1

İşe giderken ne giyeceğinizi şaşırıyor, dolap dolusu kıyafete rağmen giyecek bir şey bulamıyor musunuz? O halde yapabileceğiniz en güzel şey klasik ve sade parçalara yönelmek. Mesela marine havasının hakim olduğu bu ceket gibi. İçerisine giyeceğiniz düz bir tişört ile ertesi güne hazırsınız!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir