Yeşil Topuklar 5. Yılını Geride Bıraktı

26 Ağu 2014

yesil-topuklar-5-yasinda-2

Muhafazakar bayanların dijital yaşam platformu yesiltopuklar.com, geçtiğimiz günlerde 5. yılını Kuruçeşme Huqqa’da gerçekleştirdikleri davetle kutladı.

Renault’un sponsorluğunda gerçekleştirilen davette, yeşil topuklar ekibi tam kadro davetlileri karşıladı. Davetliler arasında Modacı Tanju Babacan, tasarımcı Elif Kavakçı gibi bir çok ünlü modacı ve tesettür giyim tasarımcısı, muhafazakar kadın dergi yöneticileri, sefamerve.com Kurucu ortağı Oya Okur Erciyeş, modanisa.com Kurucu ortağı Kerim Türe, e-tesettur.com imtiyaz sahipleri-Taha Yasin Toraman, Oğuz Yılmaz ve Hasan Özkaya gibi birçok isim yesiltopuklar.com’un davetine katılım sağladılar. Tabi ki tesetturgiyim.com olarak bizler de yeşil topukların bu özel gününe iştirak ettik.

Davet Kuruçeşme Huqqa’da gerçekleştirildi. Yeşil Topuklar’ın imtiyaz sahibi Saliha Esma Çelik’in konuşmasıyla başlayan organizasyon, sohbetler eşliğinde devam etti. Fotoğraf çekimleriyle devam eden 5. yıl kutlaması, davetlilere canlı çiçek ve kandil günü olması sebebiyle kandil simiti ikram edilerek son buldu.

tesetturgiyim.com olarak, yesiltopuklar’a başarılarınız devamını ve nice yıllar dileriz.

Davetten sizler için görseller hazırladık.

yesil-topuklar-5-yasinda-5

yesil-topuklar-5-yasinda yesil-topuklar-5-yasinda-3

yesil-topuklar-5-yasinda-7yesil-topuklar-5-yasinda-6

yesil-topuklar-5-yasinda-8yesil-topuklar-5-yasinda-9

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. Tesettür giyimde yeni yaklaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir