Yeşim Özcan Artık Modanisa'da!

03 Tem 2016

Modanisa ailesi her geçen gün arasına yeni bir üye katarak genişliyor. Aileye son katılan ise özgün tasarımları ve yenilikçi çizgisi ile Yeşim Özcan. Daha çok genç bayanlara hitap eden tasarımlara sahip marka birbirinden renkli tasarımlara imza atıyor. Ürün skalası anlamında oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan koleksiyonda, açık tonlar ve pastel renkler ağırlıkta olmakla beraber yer yer siyahı da görmek mümkün.

bol-paca-salopet--somon--yesim-ozcan-218622-7

Yeşim Özcan ilkbahar yaz 2016 koleksiyonu içerisinde en çok dikkatimi çeken parça ile başlamak istiyorum, bol paça salopet. Bu sene oldukça trend olan tarçın rengi tercih edilmiş. Klasik salopet modellerinden birçok farklı noktada ayrılıyor. Bol paça ve dökümlü kumaşının yanı sıra salopetin bağlantı noktasında kullanılan fiyonk detayları gibi. Tüm bu detaylar salopetin maskülenliğinden sıyrılıp “kawaii” bir feminen bir havaya bürünmesini sağlamış.

fermuarli-kap--ekru-sari--yesim-ozcan-218618-7

Son sezonların gözde trendlerinden birisi olan degrade kumaşlar da koleksiyondaki yerini almış. Pamuklu kumaşı sayesinde yaz aylarında serin tutacak olan kap aynı zamanda rengi ile yaz aylarına da oldukça uygun. Fermuar detayı ile hem daha spor hem de daha kullanışlı hale getirilen kap pastel tonları sevenlerin kalplerini çalacak.

gizli-dugmeli-tunik--pembe--yesim-ozcan-218615-1

Koleksiyonda asimetrik kesimlere sıkça yer verilmiş. Bu parçalardan birisi de bu düğmeli tunik. Salaş tarzda, farklı tasarımları seven bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir parça. Artılarından birisi ise sadece altına bir kot geçirerek sokağa çıkmaya hazır olabilmeniz.

citcitli-kap--siyah--yesim-ozcan-218626-3

Eskilere götüren nostaljik havası ile yağmurlu günlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kap farklı tasarımı ile kapalı günlerde bile gittiğiniz her yerde güneş gibi parlamanızı sağlayacak.

asimetrik-yelek--koyu-mavi--yesim-ozcan-218639-1

Yaz aylarında dış giyim adına en çok tercih ettiğimiz parçalardan birisi yelekler. Kolsuz olmalarından dolayı üzerimizde artı bir kat daha hissettirmemeleri tabii ki bunun en büyük nedeni. Ancak çoğu zaman üzerimize yapışmayan ve uzun rahat bir yelek bulmak sıkıntı olabiliyor. Yeşim Özcan’ın 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer verdiği asimetrik yelek bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.

yarasa-kollu-kap--mercan--yesim-ozcan-218638-4

Hepimizin yaz aylarında bayılarak kullandığı diğer bir parça ise yarasa kollu kap ve tunikler. Yaza en çok yakışan renklerden birisi olan nar çiçeği renginin tercih edildiği kap genç bayanların gözdesi olacağa benziyor.

Koleksiyonu incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir