Yılların Eskitemediği Moda: Kazayağı

23 Kas 2015

Modada bazı şeyler var ki üzerinden yıllar geçse de eskimiyor, modası geçmiyor. Kazayağıdesenleri de bunlardan birisi. Siyah beyaz çizgiler ve ekose gibi yıllardır her sezon birkaç parça da olsa kendine yer bulabilen desenlerden. Bazen de bu sonbahar-kış sezonunda olduğu gibi sezonun yıldızlarından birisi oluyor. Her ne kadar siyah beyaz dışında renkli yorumlara da modada yer veriliyor olsa da, benim favorim yine klasik halinden yana.

kazayağı elbise

Beha Tesettür’ün kazayağı desenli belden oturtmalı tam boy elbisesi, sezonun bir diğer yıldızı olan deri detaylar ile tamamlanarak daha modern bir hava katılmış.

kazayağı kap

Luvice markasına ait diz altı kap kazayağı deseninin kült klasik duruşunu tamamlıyor. Balon kol kesimi yuvarlak yakası ve bel kısmındaki kemer detayı ile zamansız parçalardan birisi olmaya aday. müsemma elbise

Tabii ki büyük bedende de kazayağı deseni unutulmamış. Müsemma markasının hırka, elbise takımı fazla kiloları ustaca kapatacak bir tasarıma sahip. Yarasa kol bol hırkası ve tam boy elbisesi ile şık davetlerin en çok konuşulan bayanı olmaya hazır mısınız?

refka kazayağı

Kazayağı desenin yıllardır vazgeçilmeyeni olan renk tabii ki kırmızı, Refka markasının kazayağı desenli paltosunun tasarımı bir başka trend olan dantel desenleri ve bebe yaka ile desteklenerek daha romantik bir soluk kazandırılmış.

modgrey ceket

Son seçimim ise, Modgrey markasının deri püskül detayları ile zenginleştirilmiş şal yaka kazayağı monttan yana oldu, daha modern bir tarza sahipseniz ve dolabınızda kazayağı desen için ayırdığınız bir parça varsa tercihinizi Modgrey’in montundan yana kullanmanızı tavsiye ederim.

Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için görsellerin üzerine tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir