YKM'den Yaz Kombinleri

27 Tem 2015

Biz kadınlar olarak alışverişi sevdiğimiz kadar her şeyin derli toplu bir arada olmasını da severiz. Bazen ihtiyacımız olan her şey tek mağazada olsun da, hepsini tek solukta alıp yolumuza devam edebilelim isteriz. Türkiye’de böyle her şeyi bir arada bulunduran mağazaların sayısı da ne yazık ki iki elin parmaklarını geçmiyor. Bu alandaki öncü firmalardan birisi de YKM. Mağazaları içerisinde ev eşyasından, aksesuara, giyimden kozmetiğe varıncaya kadar her şeyi barındırıyor.

ykm

YKM‘nin bünyesinde barındırdığı markalardan birisi de spor giyinmeyi seven bay bayan herkesin favorileri arasında yer alan U.S Polo Assn markası.  U.S Polo Assn’in bu maksi boy enine çizgili elbisesi yaz aylarında elbiselerin rahatlığına kendini teslim edenler için birebir. Kırmızı ve lacivert çizgileri sayesinde marin tarzını anımsatan elbiseyi kısa bir kot çeket ve spor ayakkabılarla tamamlayıp hafta sonlarınızı sorunsuzca atlatabilirsiniz.

ykm 3

Bu sezonun en popüler desenlerinden birisi de net çizgileri olmayan çiçekler. Ekol markasının piliseli eteği gerek renk gerek deseni ile sezon trendlerinin objektif bir yansıması adeta. Pastel tonlardaki Ekol etek ile birçok farklı tarzı yakalamak mümkün. Modern parçalarla kullanarak şık bir görünüm elde edilebilineceği gibi, daha romantik parçalarla birleştirilerek vintage bir görünüm elde edilebilir.

ykm 2

YKM sadece büyük zincir markalara değil, tasarımcı koleksiyonlarına da yer veriyor. Mehtap Elaidi imzasını taşıyan Kaf’dan by Elaidi de bu markalardan birisi. Birbirinden rahat ve özgün tasarımlara sahip olan koleksiyonun fiyatları da indirim zamanlarında oldukça uygun. Her ne kadar tanımında elbise olarak geçse de, kotların üzerine giyilebilecek muhteşem bir tunik olarak bu parçayı kombinlemeyi tercih ettim. Yazın gömlek tunikler hem tek parça hem de ince ve pamuklu yapıları ile çok kullanışlı oluyorlar…

 

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir