Zehra Koçbay Gelinlik Lansmanı

07 Ara 2014

Gelinlik tasarımcısı Zehra Koçbay, geçtiğimiz günlerde gelinlik lansmanını Safiye Ekiz organizatörlüğünde, Kuruçeşme Huqqa’da gerçekleştirdi. Birbirinden güzel ve zarif gelinlik modellerini görücüye çıkaran tasarımcı, misafirlerinden tam not aldı.

Zehra-Kocbay-Lansman-Huqqa

Güzel gelinlerin arasında tesetturgiyim.com‘a fotoğraf veren isimler; Lansmanın ev sahibi tasarımcı Zehra Koçbay, Stil Danışmanı Neşe Neslişah Tunç, Tasarımcı  aynı zamanda Moda ve Stil Editörü Safiye Ekiz.

zehra-kocbay-lansman

Lansman da dikkat çeken parçalardan biri ise hiç şüphesiz bu muazzam tablo oldu. Gelin adayları gelinliklerini mutlaka saklamak arzusu içerisindedirler. Fakat o kadar ağır ve yer kaplayan bir parçadır ki, ömür boyunca saklamak ve onu temiz muhafaza etmek sanırım büyük incelik ve özen ister. Tabii ki gelinliğini özenle saklayacağına inanan ve saklayan hanımlar da var. Fakat herkes bunu yapamayabiliyor. Bu sebeple Tasarımcı Zehra Koçbay, sizlere alternatif bir çözüm sunuyor. Gelinliklerde kullanığı güpür, el işlemeleri ve nakışlar sizin tercihinize göre ister tablo şeklinde evinizin duvarlarını süslesin, isterseniz de eskiden annelerimizin çeyizlerindeki yatak örtüleri ve kaneviçeler gibi örtülerinizi süslesin.

Zehra-Kocbay-LansmanZehra-Kocbay-Gelinlik-LansmaniZehra-KocbayZehra-Kocbay-LansmanZehra-Kocbay

Zehra-Kocbay-Lansman

Lansmana bir çok tasarımcı, moda ve stil editörü katılım sağladı.

Zehra-Kocbay-Lansman

Ayrıca Modanisa Blogger Akademi mezunları ve tesetturgiyim.com yazar ekibinden; Kübra Tanrıverdi, Ayşe Kaya Göktepe, Ayşe Betül, Hacer Sucuoğlu Adıgüzel’de vardı.

Son olarak Zehra Hanım’ın kıyafetine dikkat çekmek istiyorum 🙂

Zehra-Kocbay

Zehra Koçbay ve Safiye Ekiz’e bu güzel organizasyon için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. Zehra hanımın yüzünün güzelliği tasarımlarına yansımış. emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir