Zernişan 2016 İlkbahar Tunik Modelleri

29 Nis 2016

Havaların yavaş yavaş ısınması ile birlikte giy-çık rahatlığında tunikler dolaplarda yerini almaya başladı. Uzun, tek parça, rahat, serin tutan ve şık tunikler yine yeni sezonda kurtarıcı parçalarınız arasında yer alacak. Özellikle ekose desenli tunikleri ve kot parçaları çok fazla göreceksiniz. Zernişan markası ise sizler için birbirinden farklı desenlerle rahat ve şık tunikleri hazırladı. Zernişan 2016 ilkbahar tunik modellerini gözden geçirdikten sonra siz de bir tanesine sahip olmak isteyeceksiniz. Rahatlığının yanı sıra kumaşların desenleri, tasarımları ve kalitesi dikkat çeken markanın en önemlisi özelliği kumaşların pamuklu olması. Böylece yaz sıcaklığında serinliği ve şıklığı yaşayacaksınız. Sizler için seçtiğim birkaç modeli gözden geçirmeye ne dersiniz?

desenli-tunik--mavi--zernisan-191820-191820-6

Yaprak desenli bu tunik tropikal bir havayı andırmıyor mu? Sıcak ve rahat bir izlenim veren tuniği akşamları sahil yürüyüşlerinizde tercih edebilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın.

dugmeli-tunik--mavi--zernisan-191837-191837-1

Peki, bu ekoseli modele ne dersiniz? Oldukça uzun bir modeldir. Açık mavi haliyle kot duruşu veriyor. Belden sonra hafif çan gelen kesimiyle birlikte giyerken çok rahat edeceksiniz. Sipariş vermek için tıklayın.

kareli-tunik--bordo--zernisan-199453-199453-1

Bu ekoseli tunik ise; daha çok elbise havası veriyor. Uzunluğu ile tek parça giyip çıkabileceğiniz rahatlıkta. Altına streç pantolonlarınız ya da taytlarınızla tamamlayıcı özelliğini yakalayabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın.

dugmeli-tunik--mavi--zernisan-191847-191847-1

Yine desenleri ve rahatlığıyla günlük hayatınıza hitap eden tuniği tercih edebilirsiniz. Özellikle desenleri patchwork havasını andırıyor. Sipariş vermek için tıklayın.

desenli-tunik--fusya--zernisan-194312-194312-1

Yaz olur da desen ve renk olmaz mı? Farklı renkleri de bulunan modelin deseni yaz aylarının habercisi olarak karşınıza çıkıyor. Sipariş vermek için tıklayın.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir