Zernişan Tuniklerle Günlük Giyim

18 Oca 2016

Gün içerisinde stiline uygun giyinmek tesettürlü kadınlar için oldukça zordur. Biraz bol, biraz rahat ve biraz şık olarak kendi imajına göre giyinmek mutlaka her kadının isteğidir. Ancak bu çizgiyi yakalamak için giyimde kullanılan kesimler önemlidir. Günlük giyinirken şıklığı yakalamak için kumaşa çok iş düşüyor. Parıltı, ışıltı ve taşlardan uzak bir şekilde şık olmak için kumaşın duruşunu seçmek gereklidir. Bu yüzden zernişan markası size istediğinizi sunuyor. Ekose desenli, çizgili, sezonun trendi nubuk, kazayağı, etnik gibi birçok kesimi bir arada bulundurmaktadır. Böylece çeşit sorunu yaşamadan günlük giyiminizi Zernişan tuniklerden yana tercih edebilirsiniz. Özellikle 2016 sezonunda ekoseler ve etnik desenler yoğunluk olarak trendler arasında. O zaman hem uygun, hem trendlere göre hazırlanmış tuniklerle tanışmaya ne dersiniz?

ekose-tunik--lacivertbordo--zernisan-173696-1

Bordo ve lacivertin mütthiş uyumu sayesinde göze hitap eden kareli tuniğiniz ile güne şık bir şekilde başlayabilirsiniz. Tuniğin kesimi sizi olduğunuzdan daha zarif göstereceği gibi günlük şıklığınıza yeni bir boyut kazandıracak.

ekose-tunik--bordo--zernisan-173695-1

Aynı modelin farklı renk tonlarını da var. Tercihlerinizde kendi renginizi ve deseninizi seçmek oldukça kolay olacak.

renkli-tunik--haki--zernisan-173680-1

Her rengi kullanmayı sevenler için oldukça ideal bir tunik modeli daha… Rahatlıkla seçebilir ve üzerine dilediğiniz renkli aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz.

kazayagi-desenli-tunik--gri--zernisan-173713-1

2015 senesinden beri süre gelen kazayağı  modası yine karşımıza çıkıyor. Siyah ve beyazın büyüsünü sevenler için uzun yıllar vazgeçilmeyecek bir tunik modeli.  Üzerine bordo, menekşe, kırmızı, saks mavisi gibi renk tonlarıyla dilediğiniz şekilde kombin yapın.

tensel-tunik--mavi--zernisan-161851-1

Kot ve tensel tunikler ise; dört mevsim dolabımızın vazgeçilmezi haline geldi. Genellikle yaz aylarında kurtarıcı olsa bile, kışın üzerine alacağınız bir hırka ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir