Zeruj Fest, Modanisa Lojistik Sponsorluğunda Başlıyor!

28 Ara 2016

 

Modanisa‘nın lojistik sponsorluğunda Zeruj Fest başlıyor!

Bu yıl 11.si düzenlenecek olan Zeruj Fest, 29 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında Yeşilköy CNR EXPO İFM 11. HALL’de gerçekleşecek. 4 gün sürecek olan festival, 130 markayı tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Dopdolu etkinlikler, aktiviteler, sürprizler ve en sevilen markaların indirimleri festival boyunca sürecek.

Zeruj Fest’in bu yılki amaçlarından birini gerçekleştirmek adına, Modanisa’nın da lojistik sponsurluğuyla dahil olduğu bir sosyal sorumluluk projesinden bahsetmek istiyoruz sizlere. Hepimiz günlerdir Halep’te yaşanan insanlık dramına şahit oluyoruz ve bundan en çok etkilenen bireylerin çocuklar olduğunun farkındayız.

İşte bu yüzden, Zeruj’un Kilis Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiği ‘1 Mama 1 Umut’ kampanyası, göz bebeği niteliğinde bizim için. Festivale giriş ve servis imkanları ücretsiz, gelirken yanınızda yalnızca birer adet mama getirmeniz yeterli. Amaç, 1 Ocak Pazar akşamı Halep’e doğru yola çıkacak olan tırda, çocuklara sizin adınıza da mutluluk taşımak.

Sizleri de muhteşem 4 gün geçirmek ve bu kampanyaya destek olmak için 10:00 – 21:00 saatleri arasında Zeruj Fest’e bekliyoruz.

Etkinlik alanından görüntüler için Modanisa instagram hesabını ve Tesetturgiyim.com instagram hesabını takipte kalın…

zeruj-fest-basliyor

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir