Zor Beğenenlere Özel Seçimler

30 Oca 2016

 

Rafine giyim zevki olan kadınların, kırılmaz sosyolojik bir katmanla kendilerini sınırladıklarını düşünürüz. Diğer bir deyişle, kendi ekonomik kültürlerinin dışına çıkmayan yerlerde yemek yer, alışveriş yapar veya bulunurlar. Gerçekte seçici olmanın sosyal statü ile ilgisi yoktur. Arkadaş grubunuzda alışverişten genellikle eli boş dönen veya tek bir parça ancak beğenip alan biri mutlaka vardır. Kumaşları inceler, kıyafetlerin astarını dahi kontrol ederler. Kalite şarttır ancak kalite kadar her ortama uyum sağlanması da önemlidir. Bu zor beğenmenin ötesinde, bir kıyafette şıklıktan daha fazlasını aramakla ilgilidir.

Gardrobu kalite koksun isteyen, bir kaç parça yerine tek bir parçaya yatırım yaparak akıllı alışveriş yapmayı tercih eden ve zor beğenenlerden iseniz, bu seçimlerden biri size hitap edebilir. Farklı ve şık parçalar, bütçenizi zorlamadan rafine giyim zevkinizi yansıtacak.

tesettür elbise

Çiçek desenleri, dökümlü duruşu ve sezonun en trendi rengi mavi tonları ile harmanlanmış tesettür elbise, iddiasını sadeliğinden alıyor. İthal kumaşların kullanıldığı Muslima Wear tasarımları, modern bir duruş sergiliyor. Her mevsim ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Elbise: 330.00 TL

kap pardesü

Moda trendlerini detaylarda yakalamadan olmaz. Nakış bu senenin en gözde detayı. Hem zarif hem de rahat kalıbı ile zor beğenen hanımlar tarafından çok sevildi. Refka’nın özellikle kap modelleri, deriden desenli kumaşlara kadar bir çok trend detay barındırıyor.

Kap: 79,90 TL

ELBİSE

Bu elbise, muhteşem omuz detayı ve kusursuz kalıbı ile abiye elbiseleri sade seven hanımlara özel… Bu gibi parçaları davetlerden düğünlere kadar her ortama uyarlayabilirsiniz. Daha canlı renk tonlarını seviyorsanız Modanisa‘da dilediğiniz rengi bulabilmeniz mümkün.

Elbise: 274.90 TL

yelek

Zor beğenen hanımların peşine düştüğü parçalardan biri de sade kombinleri tamamlayacak yelekler. Sıradanlıktan uzak, klasik tarzınızı zarifçe hareketlendirecek bu yeleği yine her ortamda kullanabilirsiniz. Pantolon kadar eteklerinizle de uyum sağlayacak.

Yelek: 199.90 TL

jile-elbise

Jileleri hepimiz çok sevdik. Tek parçanın daha zayıf ve olduğunuzdan uzun gösterdiğini de düşünürsek, trend olmalarına şaşmamalı. Trend bir parça satın almanın en büyük riski, çoğu kişide olma olasılığıdır. Modanisa’da çok farklı tarzda modeller bulurken, geniş renk seçeneği ile jilenize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Jile: 69,90 TL

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir